4minute
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


4nia forever!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Park Jung Min

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Symphony_of_silence
Oameni
Oameni
Symphony_of_silence


Mesaje : 134
Data de inscriere : 13/04/2013

Park Jung Min Empty
MesajSubiect: Park Jung Min   Park Jung Min I_icon_minitimeVin Iun 28, 2013 3:03 am

Park Jung Min 742850
Park Jung Min este actor,entertainer sud-coreean si membru al trupei SS501,el isi face debutul in musicalul Grease ca si Danny Park,unde obtine premiul ca,,Cel mai bun nou talent muzical''de la  Golden Ticket Awards.Deasemenea debuteaza in actorie cu rolul principal in ,,Human Theater''
In 2010 isi deschide propiul shopping mall online intitulat ,,Royal Avenue''cu el ca si Ceo.Onstyle magazin a facut  chiar si un documentar despre el,numit,,What Women Want''
Cu exprirarea contractului,Park Jung Min paraseste DSP Media care l-au gestionat ca si o parte din SS501.El devine un solo artist sub CNr media,isi face debutul in Ianuarie 2011 cu mini albumul Not Alone,si joaca in prima drama japoneza intitulata ,,Love Song In August.Insa Park Jung Min se alatura  companiei Yamaha A&R’s Victor Entertainment,dupa ce in cele din urma isi incheie cu succes contractul de la  CNr Media.
El vorbeste fluent Coreeana,Japoneza si Chineza.

Sper ca nu e nici o problema ca i-am deschis aici topic deocere nu a fost un subiect dedicat si artistilor solo,am spus ca aici ar fi cel mai bine.
Lasand asta la o parte,pe Park Jung Min l-am descoperit inca de pe vremea cand inca era in SS501 dar atunci vocea lui nu mi-a atras prea mult atentia ce-i drept dar cand i-am auzit solo-ul Not alone am inceput sa prind interes mai mult realizand ca era sa pierd un artist talentat.Deasemenea debuturile lui in Japonia sunt reusite,imi place conceptul abordat cat si vocea lui.
1.

2.

3.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Park Jung Min Empty
MesajSubiect: Re: Park Jung Min   Park Jung Min I_icon_minitimeVin Iun 28, 2013 4:07 am

Doamne e atat de ffrumos si sexy8-> chiar imi place vocea lui, te atrage asa intr-un mod misterios.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Symphony_of_silence
Oameni
Oameni
Symphony_of_silence


Mesaje : 134
Data de inscriere : 13/04/2013

Park Jung Min Empty
MesajSubiect: Re: Park Jung Min   Park Jung Min I_icon_minitimeSam Iun 29, 2013 6:44 am

Intradevar,sunt de acord cu tine conceptele lui mai ,,dark'' ca sa spun asa ii da o alura mai misterioasa voci lui ce ii confera si un altfel de imagine decat ceea cu care si-a obisnuit publicul.Personal mie mi-a placut mai mult faptul ca a abordat un astfel de stil,nu stiu ,dar cel pe care l-a avut nu prea mi-a atras privirea.
Park Jung Min 1707930_image_3
Park Jung Min 597786_hz5lf5Q1
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Park Jung Min Empty
MesajSubiect: Re: Park Jung Min   Park Jung Min I_icon_minitimeSam Iun 29, 2013 6:56 am

oh e atat de hot si totusi atat de bun si misterios in acelas timp, imi place conceptul lui enorm.^^
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Park Jung Min Empty
MesajSubiect: Re: Park Jung Min   Park Jung Min I_icon_minitime

Sus In jos
 
Park Jung Min
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hyanna Park
» Park SungJoon
» Park Lauren Hannah

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4minute :: Discover :: Alte trupe-
Mergi direct la: