4minute
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


4nia forever!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 De ce oameni o urasc pe Hyuna?

In jos 
AutorMesaj
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

De ce oameni o urasc pe Hyuna? Empty
MesajSubiect: De ce oameni o urasc pe Hyuna?   De ce oameni o urasc pe Hyuna? I_icon_minitimeDum Iul 07, 2013 7:45 am

E o intrebare care ma macina mereu vazand cometarii pe Youtube, Pe siteuri si ttot asa.
Am ajuns la concluzia ca ei ori sunt nebuni dupa anti-hyuna si gelosi ori popularitatea inseamna mai multi hateri.
Unii chiar nu o stiu pe adevarata Hyuna Kim, si cat de mult da pentru fanii ei, pentru trupa.
Mereu o vad pe Hyua plangand deoarece nu este inteleasa sau este prea iubita de fani care iiinteleg viata de idol si cat de mult se chinuie, aceasta chiar renuntase la cariera sa din cauza sanatatii si o inteleg, stiu cum este si o apreciez.
Dar de ce trebuie sa o considere multi slutty si ugly, ea chiar nu doreste asta sa fim seriosi toate fetele din kpop mai mult sau mai putin sunt sexy in mv-uri si tot asa insa Hyuna este cute,sexy, beautifull, hot and dorky in acelas timp si trebuie sa fii orb sa nu vezi asta..-.-..
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
 
De ce oameni o urasc pe Hyuna?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hyuna with red hair.
» Hyuna with blonde hair.
» Hyuna- sony walkam
» Hyuna with black hair.
» Who set Hyuna as his ideal type?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4minute :: Kim Hyun-Ah-
Mergi direct la: