4minute
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


4nia forever!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 B.A.P Comeback BADMAN

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Symphony_of_silence
Oameni
Oameni
Symphony_of_silence


Mesaje : 134
Data de inscriere : 13/04/2013

B.A.P Comeback BADMAN Empty
MesajSubiect: B.A.P Comeback BADMAN   B.A.P Comeback BADMAN I_icon_minitimeSam Aug 03, 2013 7:51 am

B.A.P Comeback BADMAN 64710_10153077812655008_419697083_n

Se pare ca B.A.P revin cu un nou single al carui nume este Badman,teasurul fiind deja postat de chanelul oficial TSentertaiment,se pare ca se intorc cu un stilul dur avand un nou concept mai dark daca pot sa spun asa.
Abia astep sa vad intregul clip,sunt sigura ca o sa ne surprinda la fel cum o fac deobicei.

Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

B.A.P Comeback BADMAN Empty
MesajSubiect: Re: B.A.P Comeback BADMAN   B.A.P Comeback BADMAN I_icon_minitimeLun Aug 05, 2013 9:08 pm

:X sI EU abia astept sa vad noul mv, imi place ca au revenit cu primul lor concept dur si tare care ii descrie perfect, sper ca Himchan sa aiba mai multa participare la melodie desi el e mai mult visual insa ador vocea lui impreuna cu a liderului8->!
cei de la b.a.p au avut multe comeback-uri in perioada aceasta destul de scurta^^!

a aparut:x
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KLHY_7PgaV0
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Symphony_of_silence
Oameni
Oameni
Symphony_of_silence


Mesaje : 134
Data de inscriere : 13/04/2013

B.A.P Comeback BADMAN Empty
MesajSubiect: Re: B.A.P Comeback BADMAN   B.A.P Comeback BADMAN I_icon_minitimeMar Aug 13, 2013 12:04 pm

Iata ca dupa o perioada de absenta apar din nou pe aici,deci am ascultat noua melodie Badman,de asemenea am vizionat si mv-ul,sincera sa fiu mie personal mi-a luat ceva timp pana ce a inceput sa imi placa,nu spun ca e rea,ba din contra e buna,in plus versurile au un mesaj foarte puternic pentru ascultatori,dar de data aceasta a trebuit sa o ascult de mai multe ori pentru a incepe sa imi placa.B.a.p sunt o trupa talentata,chiar muncesc din greu,precum si alte trupe din industrie,ii admir pentru asta.Prin urmare recomand aceasta melodie,impreuna cu celalte de pe album,B.A.P fighthing,si cu asta am incheiat.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

B.A.P Comeback BADMAN Empty
MesajSubiect: Re: B.A.P Comeback BADMAN   B.A.P Comeback BADMAN I_icon_minitimeMar Aug 13, 2013 9:41 pm

Da, de data aceasta au avut un concept nou pentru toata lumea si disponibila cu un mesaj atat de puternic si adevarat, i afor<3
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





B.A.P Comeback BADMAN Empty
MesajSubiect: Re: B.A.P Comeback BADMAN   B.A.P Comeback BADMAN I_icon_minitime

Sus In jos
 
B.A.P Comeback BADMAN
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Psy-Gentleman[ComeBACK]
» B1a4 Comeback in mai!
» C-CLOWN Comeback!
» Beast- Will you be alright? Comeback 2013
» Mblaq comeback-Smoky girl

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4minute :: News about other groups-
Mergi direct la: