4minute
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


4nia forever!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Trupa: U-Kiss

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Trupa: U-Kiss Empty
MesajSubiect: Trupa: U-Kiss   Trupa: U-Kiss I_icon_minitimeVin Apr 12, 2013 9:12 am

Este o trupa de baietii Sud Coreeana formata de NH media in 2008.Numele lor este un acronim de la Ubiquitous Korean International idol Super Star.Grupul este format din Soohyun, Kiseop, Eli, Kevin, Dongho, Hoon si AJ ultimi doi se alatureaza trupei la inceputul anului 2011.Cand Alexnder si Kibum pararsesc trupa.Meloida lor de succes a fpst Bingeul Bingeul de pe albumul lor intreg Only One.Ei si-au facut debutul in Japonia in 2011 cu melodia Tick Tack.A doua meloie a lor este intitulata Forbidden Love in timp ce primul lor album este numit A shared Dream.De la debutul lor au scos doua albume intregi si sase piese extinse si diferite melodi.Grupul a mai participat si la diferite reality show-uri si filme.
Membri.
Soohyun.

Kiseop- My bias



Eli



Kevin- My bias



Dongho



Hoon



Aj



Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Trupa: U-Kiss Empty
MesajSubiect: Re: Trupa: U-Kiss   Trupa: U-Kiss I_icon_minitimeSam Apr 13, 2013 6:41 am

Kiseop- Trupa: U-Kiss 42874710

Kevin- Trupa: U-Kiss Tumblr18
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Symphony_of_silence
Oameni
Oameni
Symphony_of_silence


Mesaje : 134
Data de inscriere : 13/04/2013

Trupa: U-Kiss Empty
MesajSubiect: Re: Trupa: U-Kiss   Trupa: U-Kiss I_icon_minitimeVin Iun 21, 2013 3:15 am

U-kiss o trupa care se bucura cu membri talentati pe plan vocal cat si in dans,referindu-ma ca fiecare dintre ei au un rol important ce sustin un echilibru in trupa,deasemenea este a doua trupa care am ascultat-o din lumea K-pop ,iar melodiile lor mereu ma-u lasat cu o impresie foarte buna.Ah,prima melodie pe care am auzit-o a fost Man,Man Ha Ni,de atunci am inceput sa ma uit dupa ei si sa caut informatii,pe parcus ce-i drept s-au facut cateva schimbari in privinta membrilor dar lasand la o parte acest incident per total U-kiss e o trupa care merita ascultata si punct.
1.
Trupa: U-Kiss Tumblr_lh0rkxnVN01qbd137
2.
Trupa: U-Kiss Tumblr_m3uru6Edwj1rndcbzo1_500
3.
Trupa: U-Kiss U-KISS-Eli-Asks-President-Obama-to-download-DORADORA
4.
Trupa: U-Kiss 112
5.
Trupa: U-Kiss Tumblr_m5egbpTYRv1qiipg4
6.
Trupa: U-Kiss Tumblr_mf5filTWDY1qhugpco1_500
7.
Trupa: U-Kiss 282947_458845714185431_633296807_n
Sus In jos
Continut sponsorizat





Trupa: U-Kiss Empty
MesajSubiect: Re: Trupa: U-Kiss   Trupa: U-Kiss I_icon_minitime

Sus In jos
 
Trupa: U-Kiss
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Trupa: JYJ
» Trupa: B.A.P
» Trupa- Shinee
» Trupa: B1A4
» Trupa: Boyfriend

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4minute :: Discover :: Alte trupe-
Mergi direct la: