4minute
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


4nia forever!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 New Comeback B.a.p- Cofee shop

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

New Comeback B.a.p- Cofee shop Empty
MesajSubiect: New Comeback B.a.p- Cofee shop   New Comeback B.a.p- Cofee shop I_icon_minitimeVin Iun 28, 2013 9:55 am




B.a.p- coffe shop
Un nou comeback
Toti sunt criminali aici dar ca de obicei Zelo si Himchan raman biasi mei8->
melodia este foarte draguta insa imi placeau mai mult conceptul lor dur:D
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Symphony_of_silence
Oameni
Oameni
Symphony_of_silence


Mesaje : 134
Data de inscriere : 13/04/2013

New Comeback B.a.p- Cofee shop Empty
MesajSubiect: Re: New Comeback B.a.p- Cofee shop   New Comeback B.a.p- Cofee shop I_icon_minitimeVin Iun 28, 2013 11:13 am

Dupa parerea mea acest concept le-a pus in valoare vocea membrilor care deobicei nu aveau foarte multe versuri ,totusi imi place cum suna chiar daca nu au abordat conceptul cu care ne-au obisnuit dar pot sa spun ca ei se descurca foarte bine in fiecare alegere pe care au facut in materie de comeback-uri,prin urmare B.A.P este si va fi mereu una dintre trupele pe care o ascult cu placere.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

New Comeback B.a.p- Cofee shop Empty
MesajSubiect: Re: New Comeback B.a.p- Cofee shop   New Comeback B.a.p- Cofee shop I_icon_minitimeVin Iun 28, 2013 8:55 pm

Da asta asa e, insa parca ii prindeau mai bine acest concept, adica nu stiu...Acum parca sunt intr-o balada de iubire care desigur ii prinde bine, Zelo e foarte sentimental, si Jong ah, e foarte schimbat si sexy <3...si liderul el are vocea cea mai dura care ma face sa fiu puternica.^^
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





New Comeback B.a.p- Cofee shop Empty
MesajSubiect: Re: New Comeback B.a.p- Cofee shop   New Comeback B.a.p- Cofee shop I_icon_minitime

Sus In jos
 
New Comeback B.a.p- Cofee shop
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» B.A.P Comeback BADMAN
» New comeback Beast- Shadow
» Psy-Gentleman[ComeBACK]
» B1a4 Comeback in mai!
» C-CLOWN Comeback!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4minute :: News about other groups-
Mergi direct la: