4minute
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


4nia forever!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Try to hate me.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iul 17, 2013 1:41 am

Cred ca nu am nicio sansa sa ma impotrivesc nu?Dar..ce e cu sentimentul asta pe care il am.E de cateva zile.E din cauza ca el e prea bun cu mine?Ma simt de parca mereu as pluti pe un nor invizibil,de parca nu as pasi cu micile mele picioare,ci de parca as levita.Oare asta inseamna cuvantul"prietenie"?Oare am gasit in sfarsit pe cineva care sa imi inteleaga situatia,care sa fie aproape de mine si sa ma sprijine mereu,si la bine si la rau?Cred ca el e raspunsul tuturor intrebarilor mele.
Il privi schitand un zambet cald si dulce pe fetisoara ei alba ca laptele strangandu-i mana in a ei mai tare.Nu voia sa se desparta de aceea mana rece,dar oarecum care inspira caldura interna.
Multumessc,apreciez mult faptul ca ma ajutiraspunse aceasta pe un glas incet si calm lasandu-si capul plecat pe umarul acestuia inaintand cu pasi inceti si lenti.
Nu voi uita niciodata ceea ce faci pentru mine.
Sus In jos
 
Try to hate me.
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4minute :: Jocuri-
Mergi direct la: