4minute
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


4nia forever!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Try to hate me.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 9:27 am

Se uitase la ea in timp ce mirosea trandafirii ofiliti, avea sa aiba incredere in ea cat putea, parea genul de fata sincera care nu ar fi in stare de rau.
Oftase asezandu-se pe banca si incepand sa mormaie ca un copil si invitand-o sa stea jos langa el.
- Uite, odata..am avut o iubita, frumoasa, angelica, suoerba, era tot ce aveam, era ca o sora , prietena, mama, iubita pentru mine..insa...nu am fost la timp pentru a-i pastra stralucirea, era bolnava de cancer, ar mai fi putut sta si acum avand grija de acesti trandifiri macar pentru cativa ani daca as fi fost sa o salvez din timpul unui asalt al unor idioti ca cel de adineauri in strada, plecase doar 5 minute apoi ea era moarta, inca am acest soc, deaia si traiesc viata de noapte in club...sora mea e tot ce mai am scump... ii spuse pe un ton cald apoi tacuse, era destul pentru ea sa afle, nu mai avea ce sa zica, sei intristase destul pentru trecut.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 9:32 am

Cat de tragic.Cred ca pentru el faptul ca si-a gasit iubita moarta doar pentru cateva secunde lipsite i-a provocat un soc enorm,iar ca sa uite de durere cat si de tristete a hotarat ca bautura il va ajuta.Dar mai rau a facut.S-a inchis in el,s-a izolat de lume,asa cum am facut eu.
Isi puse o mana pe umarul lui zambind prieteneste:-Nu e vina ta,asa a fost sa fie..Nu aveai sa stii ce se putea intampla.Nu trebuie sa te consume acest gand.Cred ca daca ea era langa tine ti-ar fi spus acelasi lucru.Cred ca ea vrea sa te vada zambind,nu sa iti ascunzi zambetul cald.Dar,nu vreau sa crezi acum ca incerc sa ii i-au locul sau sa profit,dar poti mereu sa te descarci cand crezi ca tii prea mult in tine.Voi fi mereu alaturi de tine sa te ajut.Fiindca stii..asa fac prietenii,chiar daca nicio saptamana nu avem de cand ne cunoasteam.Te voi ajuta cand vei avea nevoie de ajutoradauga privindu-l cu ochii ei fermecatori si sclipitori luandu-l in brate ca pe un frate.
-Vreau doar sa ma vezi ca o persoana de incredere si...te rog nu fi necajit..
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 9:55 am

O lasase sa il ia in brate, ascultandu-i cuvintele de copil, normal ca nu o considera ca fiind locul ei, ea era cu totul altfel decat ea, oricum nu mai dorea altceva acum, era prea recce, ca un cub de gheata.
Intredevar nu l-ar fi vrut asa, band si jucand la jocuri de noroc, dar nu avea ce face.
O linistise pe fata, invitand-o sa doarma la el in casa, in camera lui, in timp ce el avea sa doarma pe canapea, era destul de obosit, prea multe momente inttr-o singura zi si inca nu mai stia ce sa zica sa nu cumva sa greseasca.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 10:03 am

Nu,nu in propria ta casa.Voi dormi eu pe canapea,vreau ca tu sa te linistesti si sa te calmezi putin ok?Iti voi face un ceai din plante,deci hai sa te odihnesticiripi fata cu vocea ei calda si angelica indrumandu-l in casa innchizand usa dupa el.
Ok,acum ar cam trebui sa imi fac treaba de gospodina.
Deci,sper ca ne intelegem si nu ne certam de pe acum.Du-te sus ca voi veni cu un ceai si asa te vei calma si vei dormi mult mai bine.Eu ma duc la bucatarie sa il fac.
Cu pasii destul de grabiti intra in bucatarie,cautand ingredientele necesare pentru ceai.Gasise plicutele de ceai,dar pe unde era ibricul?Pana la urma trebuia facut intr-un ibric nu ?
Cauta cat cauta si pana la urma reusi sa de-a de el.
In cateva minute ceaiul era gata.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 10:19 am

Ramasese mirat putin apoi urcase spre camera lui, se putea pune in gura cu ea? nu, era la fel de incapatanata ca si el si nu ar fi ajuns la nici un compromis.
Nu ii placeau ceaiurile, desigur nici nu va avea timp sa ii zica acest lucru fetei deoarece adormise imediat cum se trantise in patul sau moale, camera lui miroasea tare a lamaie si scortisoara, o camera curata dar dezordonata in felul ei, nu il mai trezea nimeni din somnul lui de frumusetea caci da,era unbarbat frumos.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 10:24 am

Termina si cu zambetul pe buze urca cu cesca de ceai in mana in camera lui. Batu odata la usa,dar nu raspunse nimeni.Batu si a doua oara,dar nici atunci nu raspunse nimeni.
Hm..o fi bine?Oare nu e in camera lui?Sau poate a patit ceva ?Ar trebui sa intru,dar e o proprietate privata..Dar totusi.
Fara sa mai ezite,desi avea o usoara teama in ea sa intre,deschise usa si cu ochii inchisi patrunse inauntru.Dar cand vazu ce vazu ramase uimita.
Si eu care imi faceam griji ca a patit ceva de nu raspunde cand defapt el,doarme linistit ca un bebelus mic.Cred ca ar trebui sa las ceaiul aici si sa plec.Dar nu inainte de a-i pune o patura pe el.Nu e chiar atat de cald afara,iar cu geamul deschis sigur va raci.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 10:51 am

Iar visa, de fapt cosmarul pe care il avea mereu il cuprinse in ghearele lui, facandu-l sa planga in somn ca de obicei.
De aceea nu dorea sa doarma sau macar sa bea inainte, timp de un an si ceva nu mai avea ce sa faca, nu uitase aceste momente, parca devenise fircos de propiul trecut.
Se trezise spre rasarit putin transpirat umbland prin casa dupa o bere rece, vazand-o pe fata pe canapea, dormea foarte caraghios, decise sa o inveleasca si sa ii pregateasca ceva de mancare, noaptea trecuta nu apucase sa manance niciunul si nu avea ce face.
Incepuse sa prepare ceva usor, bandu-si berea rece si cu bustul la vedere, isi etala muschii prin bucataria luminoasa, desi trase jaluzelele incat sa fie intuneric pentru odihna si somn.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 10:59 am

Ce e asta ?Ce se intampla?Ce vreti de la mine?Cine sunteti voi?Lasa-ti-ma in pace!se auzea vocea fetei tipand cu disperare dupa ajutor si nimeni nu se ivea sa o ajute.
Cineva sa ma ajute!tipa din nou,insa tot acelasi raspuns.Nimeni,toata lumea vedea ceea ce patea dar nimeni nu sarea sa o ajute,de parca ar fi fost invizibila,dar in acelasi timp vizibila.
Ajutor!tipa iar si de data asta reusi sa se trezeasca din cosmarul intunecat ,vocea ei ascutita rasunand prin pereti in toata casa.
Ramase nemiscata pe pat ca o stana de piatra,tremurand din inchieturi si transpirand toata ,bretonul fiind usor ud.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 11:17 am

Gatise cate ceva, apoi lasase foarte mirat paharele jos pe masa, mergand spre living si vazand-o pe fata zbatandu-se.
:- Un cosmar cumva? Buna dimineata ii spuse surazand si deschizand usile si geamurile pentru a aerisi, apoi punandu-si un maieu pe el deoarece era cam gol.
Se intoarse in bucatarie asezand farfuriile egal si bauturile pe masa apoi o chemase pe fata sa manance, nu avea de ce sa ii fie frica cat va fi la el in casa.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 11:22 am

Dadu afirmativ din cap si cu patura pe ea se ridica din pat cu teama sa calce.Nu avea incredere deplina in fortele ei.
Veni cu greu in bucatarie si se aseza la masa privind mancarea pregatita.
Se va supara daca i-as spune ca as vrea doar o cafea?Nu ma simt in stare sa mananc mancare acum,nu dupa cosmarul asta.Am ramas cu o frica in mine.
Lua furculita in mana leganand-o usor dintr-o parte in alta,privind cu tristete farfuriile cu mancare din fata ei.Ochii ei pareau atat de mici si obositi de parca nu ar fi dormit toata noaptea.Parul ei ciufluit dadea de veste ca se zbatuse putin cand avuse cosmarul.Iar patura ce o avea pe ea,era dovada perfecta ca era afectata si ca se teme.Nu tinea niciodata pe ea o patura,orice ar fi patit .
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 11:49 am

Incepuse sa manance cu pofta, el avea nevoie de energie, isi terminase berea satisfacut de situatie si privise spre ea.
:- Nu am pus otrava, te vad abatuta, nu te ingrijora, in casa mea esti in siguranta ii spuse fetei facandu-i cu ochiul si mergand spre canapeau unde dormise pentru a strange patura si perna.
Se vedea ca inca era obosita, iar felul ei de a se trezi era marcant, si el avea cosmaruri dar rar tipa in somn.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 4:00 am

Imi pare rau,doar ca se pare ca stomacul meu nu vrea nimic,cel putin nu acum.raspunse aceasta privindu-l cat de calm si bine dispus era acum.
Asa vreau sa fie mereu.Sa ii poti vedea acel zambet cald si fin mereu pe fata lui.Asa trebuie sa fie mereu.
Zambi prosteste ridicandu-se de la masa,venind spre el sa il ajute.
Lasa-ma sa te ajutingana apucand si ea patura dintr-un capat.
Avea sa ii treaca cosmarul asta,nu era genul de persoana care sa stea se reflecteze la el,dar pentru prima data in viata era speriata,dar asta va trece cu timpul.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 4:07 am

Isi aranjase patul, apoi isi facuse toaleta zilnica, un dus bine facut doar pentru corpul lui conturat cu idei de karate si om de lupta care oricand vrea iti poate da un pumn foarte usor.
Iesise din baie, lasand-o si pe fata sa isi faca de cap pe acolo, mai avea cateva lucruri de femei prin casa, haine etc, de la fosta lui iubita.
Desi nu avea nevoie, le lasase acolo fiindca ii pastra amintirea calda, si il lasa sa fie ca un mort printre vii, adica un zombi mai exact al trecutului.
Se imbracase de strada, cu blugii venindu-i perfect talie, si astepta impreuna cu o sticla de cola un plan pentru a iesi din casa undeva, si sa o duca pe fata undeva in siguranta, sa o plimbe putin pentru a uita de orice sperietura.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 4:13 am

Ramase in dus lasand ca apa calda si blanda sa se joace pe pielea ei fina si alba.Avea un corp de invidiat,multe din fetele de la scoala ii adorau corpul,deoarece stia sa si-l intretina.Mereu avea grija de el,aceasta fiind prioritatea numarul unu.
Dupa un sfert de ora,iesi aceasta din dus si se imbraca tot cu hainele ei.Se gandi ca daca avea sa imprumutele hainele iubitei lui,ar fi vazut-o cumva pe ea in acestea si nu voia sa ii mai aduca alte suferinte pe cap.
[b]Multumesc pentru primirea calda si pentru tot ce ai facut.Ma voi duce acasa de acum[b]ciripi vesela inchizand usa de la baie.Deja uitase de incident.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 4:17 am

Ma bucur sa aud asta o spuse uitandu-se spre ea si parca simtind parfumul fostei, apoi clipise de cateva ori spre ea si rase usor ironic.
- Pleci asa repede? Vroiam sa iesim putin prin oras, un shopping, o cafea ii spuse foarte calm si caraghios, el asa credea ca fac fetele, pana laurma si lui ii placea sa faca cumparaturi.
Asa era el, mai modern, mai dat naibii intr-un cuvannt, caci mai toti se indoiau de el pentry ca se comporta intr-un fel dar arata altfel.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 4:24 am

Shopping?Ahh..nu am mai fost demult acolo si chiar as vrea sa merg.Dar nu par oare ca profit de acest lucru?
Ah..scuze,dar nu credeam ca vrei sa mergi la shopping sau in alta parte.E ok din partea mea,dar nu vreau sa crezi ca profit de lucrul acesta.
Il privi cu bunatate in ochii lui zambind.
Zambetul asta vreau sa il vad mereu la el.Ne cunoastem de cateva zile,dar deja il consider un prieten de incredere.Deja mi-am pus increderea in ea si stiu ca este cel care ma va ajuta de acum in viata.Am reusit sa dau de cineva,caruia ii pot spune tot.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 4:37 am

Ii aruncase un hanorac fetei apoi merse cu ea in spatele casei unde avea sa isi ia noua lui achizitie, anume masina preferata pe care o conducea cu drag.
Ii lasase deschisa portiera si se asezase pe scaun, aranjandu-si lucrurile, nu conducea prea mult, dar lenea era mare, oricum era un expert in acest lucru.
Imediat cum vazuse ca totul era in regula, apasase acceleratia si iesisera pe sosea.
-Nu profiti cu nimic stai linistita ii spuse aranjandu-si ochelari de soare pe ochii apoi dand drumul la muzica sa preferata.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 6:58 am

Ah..ce frumos miroase hanoracul acesta.Cred ca are un loc aparte unde isi tine hainele.Si masina,e atat de frumoasa..Pare baiat de vita nobila sau astea le-a facut pe spinarea lui?Oricum se pare ca stie cum sa trateze o persoana.Dar intr-un fel ma simt prost.
Cred ca sufera mult din cauza pierderii persoanei iubite.As vrea sa il intreb cum o cheama,dar voi aduce eu amintiri grele asupra lui,deci mai bine as tace din gura.

Iti multumesc pentu faptul ca ma duci in plimbare,cat si pentru hanoroczambi aceasta punandu-si centura de siguranta ducand putin haina la nas mirosind din nou.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 7:07 am

Se uitase la fata uneori, ascultand ce spunea si zambind:- Miroase a ea.. spuse cu zambetul pe buze si amintindu-si parfumul ei floral si fin.
Asculta muzica surdina, conducand atent si enervat de traficul scandalos. In sfarsit ajunsesera la un mall pentru a face niste cumparaturi, lasase masina in statie si injurase printre dinti cativa neghiobi care nu stiau sa parcheze.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 7:13 am

[i]Wow..minunat.Nu credeam ca voi vedea un mall in fata ochilor mei.Cred ca ar trebui sa ma comport ca si cum as fi fost de nenumarate ori,desi e prima data cand vin si nici nu stiu cum voi face sa nu arat asta..De obicei hainele mi le luam din magazine.Nu am chiar atat de multi bani incat sa ii dau asa pe cele mai scumpe haine
Ok atunci,ar trebui sa am grija ce vorbesc si ce fac[i]
Parfumul minunat din acel hanorac inca o ispitea.Era un miros intepator,dar dulce,ca cel de primvara.Era surprinzator de frumos.
Decise pentru un moment sa nu spuna nimic,adica il lasa pe el sa faca primii pasi.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 7:17 am

Ii deschise portiera dandu-si jos ochelarii de soare si mergand in fata ei spre magazine, cascase mult in fata hainelor, nu multe il faceau sa zambeasca.
- Cred ca asta ti-ar venii bine spuse uitandu-se la corpul ei apoi aproband ca un desgner, ii aratase o rochita cu corset vaporos si mulata spre jos.
Se uita dupa diferite haine, bijuterii, mergea odata la sezon la cumparaturi si atunci lua tot magazinul daca era nevoie, bani de unde? Pai familia lui era instarita insa si el muncea destul de mult, avea o cariera buna, insa nu se mandrea cu ea.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 11, 2013 7:22 am

[i]Aoleu mie..Sunt cam multe ce vrea sa cumpere el.Desi toate arata asa de frumoase si de elegante.Ma simt ca in paradis acum.Stai fato..controleaza-te..Trebuie sa te porti ca atare,altfek vei fi data de gol.Asa,calm[i]se auzea vocea ei cum rasuna in capul dansei,incercand sa o impiedice sa se faca de ras.
Cred ca s-ar potrivi de minuneaproba luand-o in mana si ducandu-se sa se schimbe.
Dupa cateva minute iesi din cabina de schimb pasind usor ramanand nemiscata si putin sfioasa asteptand raspunsul lui.
Ce..ce parere ai?
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 8:30 am

Oprivise indelung pe fata, gusturile sale nu il inselau niciodata, ii statea bine si ii dadea un aer cunoscut de prima iubire.
Ah ce ganduri proaste il treceau prin minte, nu avea timp de asa ceva.
-Iti sta bine, te rog mai probeaza si alte lucruri care iti plac ii spuse fetei zambind si uitandu-se si el printre rafturi dupa haine pentru el, desi cu siguranta nuprea avea sa isi ia el ceva, caci era mofturos ori nu avea marimealui.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 8:51 am

Zambi catre dansul afisand acel zambet cald si primitor,care parca te facea sa zambesti si tu  si intrase in cabina de proba sa  probeze alte rochii.
Se uita la toate nestiind pe care sa o incerce prima,dar nelamurirea disparu in cateva secunde cand dadu peste o rochie superba si alba.
https://2img.net/h/i217.photobucket.com/albums/cc244/irina2ina/rochii/e1e1.jpg
Era minunata.O imbraca repede si avand la ea "din greseala" un rac,isi prinse parul sus si iesi afara din cabina de proba cu capul putin plecat.
-Deci?Ce parare ai despre aceasta rochie?E destul de frumoasa sau sa probez alta?Ii era rusine ce-i drept sa iasa asa elegant in fata unui baiat.De obicei ea nu prea comunica cu lumea,era tipul de fata mai retrasa,dar tot odata mai dura.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Iun 13, 2013 9:52 am

Se uitase la cateva tricouri, gasind ceva pentru genul lui si cateva camasi apoi ii auzise glasul fetei uitandu-se la ea.
Privise rochia cu atentie apoi ii facu semnul ok si zambise larg apoi devenise iar atent spre camasa lui mova sau albastra, era indecis de obicei.
-Este foarte frumoasa, poti merge si in alta parte sau sa iti alegi bijuterii ceva, eu inca nu ma pot hotara la aceste 2 camasi, care m-ar prinde mai bine? o intrebase pe fata foarte perspicace, se simtea mai bine acum ca avea ce sa faca si el in oras, nu doar sa piarda vremea jucand sau band.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Try to hate me. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Try to hate me.
Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4minute :: Jocuri-
Mergi direct la: