4minute
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


4nia forever!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Try to hate me.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 04, 2013 9:00 am

Nu pot sa cred ca ma aflu din nou in fata acestui club.Dar parca sunt prea rea cu mine.Nu strica sa ma mai relaxez,distrez si eu din cand in cand.
Dadu indiferenta din maini si intra inauntru cautand cu privirea un loc liber unde sa se aseze.Bingo!Gasi unul,dar se pare ca pe acolo erau multe fete care se dadeau pe langa un baiat..
Usuraticele astea...Atunci cred ca asta de la bar,va fi numai bun.
Isi trase scaunul cu griji dandu-si la o parte parul care ii acoperea fata si cu piciorul peste celalatt intr-o maniera eleganta comanda un cocktail.Era deajuns pentru inceput.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 04, 2013 9:13 am

Le impinse pe tipe frumos dar chiar nu stia ce sa mai faca, o vazue pe fata de ieri, se pare ca vroia sa fie si ea prin club, incercand sa isi innece amarul cumva pentru cineva.
Se duse spre ea incercand sa se aseze in dreptul ei si sa ii ofere o alta bautura decat cea pe care o vroia ea, deoarece i-ar fi facut rau:- Iar pe aici? nu cred ca vrei sa te imbeti ii spuse pe un ton amuzat si isi modifica paharul spre el.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 04, 2013 9:34 am

Mda,de data asta ai nimerit-o,nu am venit sa ma imbat,nu incaafirma zambind spre dansul cu jumatate de gura.
Dar tu?Ce te aduce din nou pe aici?Sau tu mereu vii?Sau ai patit ceva si ca sa uiti iti inneci amarul in bautura?Sau pot continua la nesfarsit cu intrebarileil spuse aceasta tachinandu-l putin.Avea chef de glume,desi nici ea nu stia de unde atata haz pe dansa.Era ca si cum cand incepea vorba cu el,prindea mai mult curaj.
Isi schimba piciorul punand stangul peste drept si se prijini de tejghea cu o mana privindu-l atent cu ochii ei verzui ca smaraldele.Uneori ai fi crezut ca ochii ei nu erau naturali ci ca avea lentile,dar ei erau asa din nastere.Avea cei mai frumosi ochii posibili,in care daca nu erai atent puteai cadea in abisul farmecului lor,de unde nu ai mai fi putut iesi.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 04, 2013 9:39 am

Se utase la ea apoi incepuse sa rada absurd la ceea ce auzise:
- Vin aici mereu, e un hobby de al meu si da, poti continua cu intrebarile, nu ma deranjeaza ii spuse band din pahar si relaxandu-si trupul pe scaun, chiar isi varsa amarul in tot, el era cu totul altfel decat ceilalti credeau dar nu mai putea face nimic sa iasa din abis, pacat de el, nu mai reactiona demult la viata, era ca un zombie.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 04, 2013 10:24 am

Cine ar fi crezut ca venitul intr-un club ar deveni un hobby pentru cineva?E ceva rar.Defapt,multi au hobby-ul asta,nici nu stiu de ce ma mir.
-Aha,am intelesreplica uitandu-se la parharul care aproape e gol.-Hai sa lasam putin bautura la o parte si sa vorbim fara sa bem.macar cateva minute.E ok?intreba aceasta vrand sa ii de-a paharul din mana,insa daca ar fi facurt asta cine stie ce ar fi zis,asa ca spera sa primeasca de la el un raspuns afirmativ.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Iun 04, 2013 10:31 am

Statuse putin pe ganduri apoi i raspune fetei afirmativ si privind-o misterios:- Si ce ar vrea domnisoara sa vorbim? o intrebase foarte incruntat ca il intrerupse din baut apoi isi amintise brusc ceva ce dorea sa stie sigur.
:- Nu mi-ai spus, cum te cheama de fapt? probabil avea si ea un nume , nu era singura pe lume desi asa ar fi parut la prima vedere, ar fi vrut sa stie ce e cu ea si cu acel comportament dur care nu o prindea pentru o fata ca ea.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 05, 2013 3:51 am

-Nu m-am referit la un subiect anume cand am am zis asta.Aaa,am uitat sa ma prezint?Scuzele mele,ma numesc Hyanna Park.Incantatazambi fata schitandu-l din nou din cap pana in picioare.
De ce a devenit pentru el un obicei sa bea?Ceva il tot face sa bea,cel putin asta e singurul motiv la care m-as putea gandi.O fi altul?
Si mai ai surori sau frati?Sau esti singur la parinti?spuse fata vrand sa deschida un subiect de vorba,odata ce spuse sa vorbeasca fara sa bea.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Iun 05, 2013 5:33 am

Dragut nume, Hyanna ii raspunse fetei si isi deschise telefonul privind la pozele cu familia lui auzindu-i intrebarea acesteia, avea sa ii arate unica lui sora mai mica ce era mult mai realizata si normala ca el.
Ii aratase o femeie frumoasa, cu ochii albastrii si finuta, era fenul de fata de care s-ar fi putut indragosti,pacat ca ii era sora, o iubea mult, si nu ar fi dorit sa pateascca ceva, din pacate nu prea tineau legatura foarte mult.
Sora mea, tu mai ai frati? ii puse intrebarea si isi inchise telefonul dupa ce isi aruncasera amandoi privirea pe poza.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 8:30 am

Nu,nu am avut sansa sa am frati,dar mi-as dori sa am si eu unul.,Uneori chiar ai vrea sa ai pe cineva sa te mai sacaie pe cap.Bine asta e parerea measpuse fata zambind cu toata gura luand o privire mult mai calma si calda decat cea care o avea inainte.
Nu era atat de dura pe cat parea,doar ca uneori avea nevoie sa aiba pe cineva cu care sa vorbeasca.Il privirea cu ochii ei micuti dar fermecatori schitandu-l de jos pana sus.
Cred ca e pentru prima data cand stau asa de aproape de un baiat si vorbim asa deschis
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 8:44 am

Era foarte confortabil sa vorbesti cu noua ea, adica avea o retinere stranie cum avea el pentru toata lumea, dar poate ca dorea si el putna afectiune sau respect din partea cuiva cu o inima calda la atingere.
Reusise sa rada putn de ce spunea fata, el nu se certa deloc cu sora lui, se iubeau foarte mult si erau apropiati, ar fi suferit mult de pe urma ei, sau invers, asa erau de mici, la bine si la greu.
- Ce te aduce prin locuri de genul? o intrabase schimbandu-si mimica fetei, cu siguranta nu venea de prea mult timp pe aici si sincer nu era un loc prea adecvat pentru ea.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 9:21 am

Pai ce ma aduce pe aici?intrea din nou fata reflecand la un raspuns.Pai..lumea asta din jurul meu m-a facut sa intru intr-o cladire ca asta.Cat trraiesc am sperat ca nu voi pune piciorul aici niciodata,dar se pare ca vointa mea nu a fost asa de puternica pe cat mai asteptam.
Vin sa m,a relaxez si sa stiu de probleme,de faptul ca lumea asta nu stie sa se comporte.Mereu trebuie sa fie cineva care sa ma faca sa ma simt"extraordinar" de bine
replica sec si fara pic de culoare in glasul ei privindu-l atent.
Cred ca te-a multumit raspunsul nu ?chicoti aceasta sprijininadu-si capul intr-o mana.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Iun 06, 2013 10:32 am

Ii auzise raspunsul apoi cascase considerabil, pentru el devenise un viciu si sincer nu ar fi vrut sa se intample la fel si cu fata.
Platise consumatia pentru amandoi ca un gentelman ce era, apoi o luase de mana pe aceasta si o conduse spre iesirea clubului, nu avea sa mai stea acollo mult nici el, oricum fumul ii facea rau, il ura.
Avea sa o conduca pe aceasta spre casa ca sa fie in siguranta apoi putea sa doarma din nou linistit visand cosmarurile de pe lista in asteptare.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 07, 2013 6:25 am

Stai putin...spuse aceasta oprindu-se.De ce esti atat de amabil acumSi cu plata si sa ma duci pana acasa?Este un motiv anume pentru care faci asta sau tu chiar esti un gentelman?intreba pe o voce calda dar oarecum joasa si ascunsa.
[i]Sau poate l-am judecat eu gresit?Poate mi s-a parut mie ca ar fi irascibil...Poate el e doar...singur?[i]
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 07, 2013 9:01 am

El gentelman? cu Siguranta ca da, asa era el, bine crescut dar nu ar fi stat niciodata sa intre in detalii asupra fetei.
O scoase afara, privind cerul plin de stele uneori se regasea n ele,fiecare parte din el fiind impartita in mii de bucatele ce alcatuiau odata un intreg, unele mai mari sau mai mici.
Privise spre aceasta, mergand in felul lui leganat putn sperand sa locuiasca aproape:- Pe unde stai? vrand parca sa ii se dea o veste buna, asa astepta raspunsul acesteia. Fata parea foarte intrigata de acest moment, era confuza se pare, probabil traia si ea intre intrebarile retorice din fiecare zi.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Iun 07, 2013 8:16 pm

Nu departe de aiciraspunse fata tinand ambele maini la piept.
Ce e sentimentul asta ?Nu l-am mai avut pana acum.E ca si cum...m-as simti bine langa el.De parca m-ar intelege,desi il cunosc doar de o zi.
Pe la jumatatea drumului,din cauza ca mersesera tacuti de ai fi zis ca nici nu au gura,fata decise sa ii multumeasca pentru oferta amabila.
Iti multumesc pentru faptul ca te-ai deranjat sa ma aduciadauga aceasta ridicandu-si capul privindu-l zambind din suflet.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 08, 2013 10:04 pm

Statuse tacut, nu vroia sa inceapa vreo conversatie fatala, el era altfel decat ceilalti, putea sa anticipeze viata unei persoane incat sa nu intrebe prostii alese.
Ii auzize glasul fetei, privind-o cu coada ochiului si zambind scurt catre ea:- Pentru nimc, ai grija de tine, si nu mai umbla prin locuri interzise ii spuse cu mana in buzunar iar alta dandu-i o suvita de par la o parte.
O privise scurt apoi plecase imediat spre casa lui, facandu-i cu mana fetei rebele, acum avea sa doarma si el linitit, dadea sfaturi altora dar el nu le asculta, jalnic mai parea si el.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 09, 2013 5:44 am

Multumesc din nou.Poate el nu e cum am crezut eu ca e..Poate e chiar de treaba si l-am judecat eu gresit.Se pare ca poate avea si parti bune,dar si rele.Pana la urma este om.Toti avem astfel de momente.
Ii facu si ea cu mana pana nu il mai vazu dupa un colt si ramase putin pe ganduri.
Ce ar fi daca l-as urmari?Ceva este in ce il face uneori trist.Paote daca as stii motivul as reusi sa ajut cu ceva.

Zis si facut.Continua sa il urmareasca vrand sa vada ce avea de gand.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 09, 2013 8:09 am

Isi bagase mainile in buzunar, uitandu-se la felinarele calde care adunau difersi tantari, ura infectia dinoras, dar nu se putea plange.
Ajunse in dreptul casei unde statea, privindu-si gradina, aici obisnuia sa ii ofere trandafiri, aacum ofiliti de vreme si timp, nu mai aveau stralucirea ei, se resemnase cu acest gand.
Posta lui era goala ca de obicei, trecuse prin curte foarte usurat de situatie, intorcandu-si brusc capul, se simtea urmarit sau ii se parea lui,probabil cele 5 pahare tarie isi faceau efectul asaca decise sa ajunga in pat cat mai repede, acolo putea sa doarma cat dorea.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 09, 2013 8:43 am

Vazu ca intra in curte si cand dadu sa treaca si ea coltul dupa care statea ascunsa,cineva o prinde ducandu-si mana la gura incat sa ea nu tipe.Daca ar fi tipat ar fi fost auzita si el s-ar f intors,insa asa nu ar fi reusit.
Fata isi lua initiativa si il calca cu putere cu adidasul pe barbat si il musca de mana incat reusi sa se elibereze abia respirand.
La naiba,cum voi reusi acum sa ma apar?Se putea observa pe fata ei teama dar si curajul.Nu era genul de fata care sa tipe sau se fie fricoasa..dar in acest caz chiar simtea ca incepeau sa ii tremure picioarele.Ochii ei verzi erau mult mai mari acum,nu stia ce trebuia sa faca.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 09, 2013 9:21 am

Isi turnase un pahar de apa vrand sa il bea inainte de a se pune in pat, isi scoase tricoul de pe el, apoi privind spre geam vazuse cosmarul lui.
Un fost prieten tocmai se lua de o fata, apoi ramase cu paharul in mana cand vazuse cine era de fapt, ce cauta ea aici?!
Iesise in graba afara, tipand la acesta sa o lase in pace si tragand-o pe fata aproape de el in curte, apoi schimbase cateva privirifulgeratoare, el era cunoscut in cartierul sau, nu suporta genul asta de oameni care se luau de cei slabi.
Inchise usa impingand-o usor pe fata in casa si privind-o foarte suparat:- Ce cauti aici? Te-am lasat acasa in siguranta, ti-am zis sa nu maicauti probleme ii spusepeunton scartait, ar fi tipat, chiar se speriase dar nu avea ce face.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 09, 2013 10:17 am

Isi lasa capul in jos in semn ca ii pare rau ce facuse.Dar ce facuse rau ?Voia sa vada unde se duce..voia sa va da daca e cu adevarat bine.. Ce era rau in asta ? Ca pentru prima ora tinea la un prieten desi nu aveau nicio saptamana de cand se cunoscusera?
Isi duse mainile la ochi acoperindu-si fata trista si dezamagita.Nimeni nu o vazuse pana acum sa planga sau sa arate o slabiuciune.Toti o stiau de dura,de o fata care niciodata nu isi va arata fata cazuta..
Lacrimile curgeau din ochii ei ca niste siruri de margele si nesuportand sa fie certata placa de acolo in graba trantind usa..
Ce am facut ?Am gresit ca mi-a pasat de el?Am gresit ca am vrut sa vad de ce ar parea ca ceva il deranjeaza in inima lui ?Am gresit ca am vrut sa ii arat ca poate avea incredere in mine ?


Ultima editare efectuata de catre Hyuna in Dum Iun 09, 2013 10:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 09, 2013 10:27 am

Se uitasedupa urma ei, dezaproband din cap, nu trebuia sa tipe la fata atat de tare, si asa era speriata.
Iesisedin cauza, vazand-o in gradina lui si apropiindu-se de ea cu o geaca, afara era frig si nu avea chef de alte probleme.:
- Scuze, vroiam doar sa stiu ce a fost in mintea ta? se pare ca lectiile de karate nu dau roade nu? o inttrabase ironic zambind ca un nebun in coltul gurii, incerca sa salveze situatia sisa nu o vada plangand, ura cand vedea pe cineva asa, nu ii placea fata cuiva trist.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 09, 2013 10:32 am

Da de unde ?Dar...Dar nu mai conteaza acum.Si ziceai ca ai vrut sa stii ce era in mintea mea nu ?intreba aceasta oprindu-se din plans stergandu-si lacrimile si acoperindu-si fata cu bretonul eiVoiam sa stiu ce e cu tine.Ceva te deranjeaza,dar nu ceva din exterior,ceva din interior.Desi ne cunoasteam de foarte putin timp, te consider un prieten.Esti printre primii care s-a gandit la mine..Am vrut sa arat acelasi lucru.Voiam sa vad daca esti cu adevarat bine.
Dar se pare ca nu am facut decat sa te deranjez mai tare.Imi pare rau de asta,nu se va mai intampla
spuse cu o voce calda dar inceata dandu-i geaca inapoi dand sa plece.
Am facut-o.L-am suparat,l-am enervat,iar eu ca o proasta am fugit.Chiar sunt proasta.
Sus In jos
Follow.Me
Admin
Follow.Me


Mesaje : 282
Data de inscriere : 11/04/2013
Varsta : 28
Localizare : Korea

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 8:41 am

Statuse putin pe ganduri apoi o intalnise pe ea din nou, se utase la ea dand dn cap negativ.
:-Imi pare rau ca m-ai inteles gresit,imi era frica sa nu patesti ceva.. o spuse rece dar cu dorinta de a o spune, chiar ii pasa, nu dorea sa se repete istoria, sa pateasca si ea ceva, sa nu poata sa o salveze, sa nu fi fost acolo cand trebuia, ii era greu sa recunoasca dar stia ca greseste uneori la comportament, dar cine il dorea il accepta asa cum e.
Sus In jos
https://4nia.forumgratuit.ro
Hyuna
Oameni
Oameni
Hyuna


Mesaje : 85
Data de inscriere : 31/05/2013
Varsta : 26

Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Iun 10, 2013 8:46 am

Cred ca e vina meaadauga lasand usor capul plecat.Mi-ai spus sa stau cuminte acasa,si totusi eu nu am ascultat.Ti-am cauzat probleme si tot eu sunt cea care fuge.Cred ca sunt demna de dispretmurmura aceasta incrucisandu-si degetele facand o usoara plecaciune:Dar am facut-o doar ca sa te cunosc mai bine.Vreau sa stiu ce te deranjeaza,de ce pari ca esti bine cand defapt nu esti.Vreau sa iti fiu aproape cum mi-ai fost si tu.E ceva ce te-ar deranja?intreba fata cu aceeasi voce blanda ,dar cu o nesiguranta in spusele ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Try to hate me. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Try to hate me.   Try to hate me. - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Try to hate me.
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4minute :: Jocuri-
Mergi direct la: